Лазерна епіляція при вагітності

Вагітність це одне із протипоказань для виконання курсу лазерної епіляції. Чому фахівці не рекомендують робити процедури лазерної епіляції під час виношування дитини? Цьому є кілька пояснень:

 • У період вагітності відбувається гормональна перебудова жіночого організму. Це може призвести до появи ділянок гіперпігментації, що є небажаним при проведенні лазерної епіляції.
 • Вплив лазерного випромінювання на зародок мало вивчений, тому краще не наражати майбутню дитину на невиправданий ризик. Особливо небезпечно це може виявитися в першому триместрі, коли в ембріона йде закладка основних органів та систем. У цей період можна скористатися звичайною бритвою, а лазерну епіляцію зробити вже після пологів.

Деякі вагітні жінки нехтують цими порадами та звертаються до салонів для проведення лазерної епіляції. Частина фахівців категорично проти лазерної епіляції на будь-якому терміні, незалежно від ділянки шкіри, де планується видалення волосся. Інші допускають проведення лазерної епіляції за допомогою лазера у 2-му та 3-му триместрах, крім зон бікіні та живота. Ці області впливу найближче розташовані до плоду.

  Записатися на першу безкоштовну консультацію

  Наші адреси у м. Київ:
  вул. Оболонська набережна, 3 097 142-95-42 gold.line.laser@gmail.com

  Наш графік роботи:

  Чекаємо на вас з 9:00 до 21:00
  сім днів на тиждень

  ми в соціальних мережах