Що не можна робити після лазерної епіляції

Після лазерної епіляції потрібно уникати процедур, що викликають подразнення шкіри, а також дій, що підсушують її. Протягом першої доби після лазерної епіляції небажано мочити оброблені ділянки шкіри водою. У наступні 2-3 дні – не слід терти шкіру грубою мочалкою.

Протягом тижня слід уникати інтенсивних фізичних навантажень, у тому числі занять спортом. На 1,5-2 тижні доведеться відмовитися від басейну та інших тривалих водних процедур. Не показаний у цей час масаж, розтирання, акупунктура, мануальна терапія, гірудотерапія.

Протягом 2-х тижнів після лазерної епіляції категорично забороняється засмагати, як у солярії, так і під природними сонячними променями. У цей час не можна проводити теплові процедури, відвідувати сауну, приймати гарячий душ або ванну. Із засобів догляду на цей час слід виключити скраби, що відлущують, спиртові лосьйони і тоніки.

У перервах між процедурами лазерної епіляції не можна робити шугарінг, ваксинг та інші маніпуляції, що сприяють видаленню волосся з коренем. Дотримання цих рекомендацій допоможе уникнути небажаних явищ.

  Записатися на першу безкоштовну консультацію

  Наші адреси у м. Київ:
  вул. Оболонська набережна, 3 097 142-95-42 gold.line.laser@gmail.com

  Наш графік роботи:

  Чекаємо на вас з 9:00 до 21:00
  сім днів на тиждень

  ми в соціальних мережах