Чим лазерна епіляція краща за фотоепіляцію?

Видалення волосся можливе за допомогою лазера (лазерна епіляція) та інтенсивного імпульсного світла (фотоепіляція). Найбільш ефективними та безпечними вважаються діодні лазери. У чому їхня перевага?

Зазначимо основні з них:

 • Ефективність та універсальність. Діодний лазер застосовують при будь-якому кольорі волосся, та й темна чи засмагла шкіра – не перешкода до виконання процедури. Фотоепіляція діє тільки на темне волосся, шкіра при цьому має бути світлою.
 • Висока швидкість. Потужність діодного лазера вища, ніж фотоепілятора, тому для досягнення потрібного ефекту потрібно менше часу та кількості процедур.
 • Повна безпека. У діодному обладнанні виробником вже запрограмовано основні параметри, що робить процедуру безпечною для пацієнтів. Під час проведення фотоепіляції результат процедури багато в чому залежить від навичок та кваліфікації лікаря. Невмілі дії можуть призвести до опіку, гіперпігментації та інших небажаних ефектів.
 • Безболісність. Діодне обладнання забезпечує відсутність болю та інших неприємних відчуттів. При виконанні фотоепіляції необхідно запастись терпінням. Можливе відчуття дискомфорту та болю.

  Записатися на першу безкоштовну консультацію

  Наші адреси у м. Київ:
  вул. Оболонська набережна, 3 097 142-95-42 gold.line.laser@gmail.com

  Наш графік роботи:

  Чекаємо на вас з 9:00 до 21:00
  сім днів на тиждень

  ми в соціальних мережах